Ebook: Vaření s fantazií - Blogerské inspirace s britskými pomocníky

těší nás váš zájem o stránky tohoto e-booku, který je prošpikovaný řadou lahodných receptů i pro ty nejmlsnější jazýčky. Většina pokrmů, které si můžete s naším e-bookem připravit v pohodlí svého domova, je inspirována na první pohled možná nepříliš zajímavou britskou kuchyní.
Britská kuchyně v mnohých z nás neevokuje takové pocity, jako například kuchyně francouzská či italská, ve skutečnosti se ovšem jedná o elegantní nápady, které zalahodí nejen oku, ale především chuťovým pohárkům všech členů rodiny.
čítaj viac

Ebook: Revolúcia v kuchyni

blíží se léto, s ním horké dny a naše odvěká touha je ve zdraví přežít. Když je horko, nemáme příliš hlad, netoužíme po velkých porcích jídla, ale také zapomínáme, že bychom měli dbát na stálý příjem potřebných živin, vitamínů a minerálů – těch, které tělu po zbytek roku dopřáváme bez rozmýšlení a bez ohledu na počasí. Doufáme, že jsme vám v e-booku přinesli spoustu nových informací, že čas, který jste jeho přečtením strávili, se vyplatil a že jsme vás inspirovali k nejednomu příjemnému gastronomickému experimentu.
čítaj viac

Kávova akadémia I.

Káva! Extra populárny nápoj aj v našich končinách. V prvej časti našej elektronickej publikácii sa dozviete o rôznych typoch pripravovanej kávy, ako majú byť správne pripravované a určite aj pár zaujímavosti o ktorých ste určite nevedeli. Do ebooku sme zahrnuli aj alternatívne a netypické prípravy káv a ako si ich môžete aj sami pripraviť. Prajeme Vám príjemné čítanie. Ebook zadarmo k stiahnutiu nájdete nižšie v článku.
čítaj viac

Ebook: čističky vzduchu

Ďalší ebook plný užitočných informácií len a len pre Vás, ktorý si môžete stiahnuť do vášho počítača, mobilu alebo tabletu. Strácate sa v ponuke čističiek vzduchu, neviete ako si vybrať? V publikácií, ktorú Vám teraz prinášame nájdete informácie nie len o rôznych typoch čističiek vzduchu, o postupe ako si správnu čističku vybrať, ale aj informácie o tom pre koho je vhodná a v čom Vám môže pomôcť. Ebook taktiež obsahuje zaujímavé informácie o škodlivinách vo vzduchu a ich dopade nie len na naše zdravie. V našom ebooku taktiež nájdete aj výsledok nášho „pokusu“ s najtestovanejšou čističkou vzduchu na svete!
čítaj viac

Ebook pre bežcov a technologické vychytávky (zadarmo)

Pokračujeme nami nasadenom tempe a máme tu pre Vás k stiahnutiu ďalšiu elektronickú publikáciu pre Váš počítač, mobil, tablet, či inú čítačku kníh. Tentoraz sme pre Vás pripravili ebook so zameraním pre športovcov. Nájdete v ňom aké slúchadla si pre beh vybrať, tak aby Vám nezavadzali alebo neprekážali. Okrem toho tu nájdete kompletný prehľad sporttesterov TomTom. Ako ich využiť na maximum, či pred zrakmi verejnosti skryté tipy a triky. Tak, nech sa vám páči, môžete sťahovať vo vnútri článku a príjemne čítanie.
čítaj viac