Ebook: Revolúcia v kuchyni

blíží se léto, s ním horké dny a naše odvěká touha je ve zdraví přežít. Když je horko, nemáme příliš hlad, netoužíme po velkých porcích jídla, ale také zapomínáme, že bychom měli dbát na stálý příjem potřebných živin, vitamínů a minerálů – těch, které tělu po zbytek roku dopřáváme bez rozmýšlení a bez ohledu na počasí. Doufáme, že jsme vám v e-booku přinesli spoustu nových informací, že čas, který jste jeho přečtením strávili, se vyplatil a že jsme vás inspirovali k nejednomu příjemnému gastronomickému experimentu.
čítaj viac

Kávova akadémia I.

Káva! Extra populárny nápoj aj v našich končinách. V prvej časti našej elektronickej publikácii sa dozviete o rôznych typoch pripravovanej kávy, ako majú byť správne pripravované a určite aj pár zaujímavosti o ktorých ste určite nevedeli. Do ebooku sme zahrnuli aj alternatívne a netypické prípravy káv a ako si ich môžete aj sami pripraviť. Prajeme Vám príjemné čítanie. Ebook zadarmo k stiahnutiu nájdete nižšie v článku.
čítaj viac

Ebook: čističky vzduchu

Ďalší ebook plný užitočných informácií len a len pre Vás, ktorý si môžete stiahnuť do vášho počítača, mobilu alebo tabletu. Strácate sa v ponuke čističiek vzduchu, neviete ako si vybrať? V publikácií, ktorú Vám teraz prinášame nájdete informácie nie len o rôznych typoch čističiek vzduchu, o postupe ako si správnu čističku vybrať, ale aj informácie o tom pre koho je vhodná a v čom Vám môže pomôcť. Ebook taktiež obsahuje zaujímavé informácie o škodlivinách vo vzduchu a ich dopade nie len na naše zdravie. V našom ebooku taktiež nájdete aj výsledok nášho „pokusu“ s najtestovanejšou čističkou vzduchu na svete!
čítaj viac

Ebook pre bežcov a technologické vychytávky (zadarmo)

Pokračujeme nami nasadenom tempe a máme tu pre Vás k stiahnutiu ďalšiu elektronickú publikáciu pre Váš počítač, mobil, tablet, či inú čítačku kníh. Tentoraz sme pre Vás pripravili ebook so zameraním pre športovcov. Nájdete v ňom aké slúchadla si pre beh vybrať, tak aby Vám nezavadzali alebo neprekážali. Okrem toho tu nájdete kompletný prehľad sporttesterov TomTom. Ako ich využiť na maximum, či pred zrakmi verejnosti skryté tipy a triky. Tak, nech sa vám páči, môžete sťahovať vo vnútri článku a príjemne čítanie.
čítaj viac

Stiahnite si náš nový e-book o športových outdoor kamerách!

pripravili sme pre vás úplne novú publikáciu zameranú na športové outdoor kamery. Dozviete sa v nej napríklad to, k čomu všetkému môžete kameru využiť a že vás nemusí len tak niečo zastaviť, vysvetlíme vám rozdiel medzi športovou, akčnou a outdoor kamerou, predstavíme vám kameru, ktorú si môžete prichytiť na helmu a brázdiť s ňou po ceste na motorke. Zamerali sme sa tiež na 4 funkcie kamier, vďaka ktorým budú vaše obrázky aj videá úplne dokonalé, a získali sme aj pohľad profesionálneho športovca na jeho výkon objektívom kamery. Podrobne sme sa pozreli na outdoor kameru Nilox F-60 a teraz  vám môžeme hrdo ponúknuť jej recenziu. Keď vás presvedčíme o tom, že bez outdoor kamery už by ste nemali absolvovať žiadnu dobrodružnú výpravu, zjazd zasnežených kopcov alebo ponor do vodných hlbín, poradíme vám, akú kameru značky Nilox by ste si mali vybrať, aby ste boli úplne spokojný.
čítaj viac