Infografika: Krásne letní vlny české youtuberky Meshi

Premenu s BeautyConom podstúpila Youtuberka Mesha s menšími obavami. Jej jediným prianím bolo mat veľký objem vlasov a zachovať si dĺžku. Vďaka šikovným rukám kaderníka ako aj vizážistky zmena Meshi naozaj stojí za to a čo iste oceni nie len ona, ale každá jedna z nás je rýchla a jednoduchá príprava, ktorú s kulmou Remington Curl Revolution zvládne každý v pohodlí domova.
čítaj viac

Infografika: Proměna Youtuberky Carrie Kristen na BeatyCon

Prvou slečnou v Českej republike, ktorá využila možnosť premeny s Beautycon-om je Youtuberka Carrie. Zmeny sa teda vôbec nebála a skočila do toho priamo po hlave :) Vyholený prameň (to bol výkrik!), zostrihanie do postupky (a desivé pohľady, keď padali vlasy na zem) a krásne letné kučery, ktoré si s Remington-om môžete spraviť hravo aj vy, Carrie úžasne pristali a so zmenou bola maximálne spokojná. Veď posúďte sami....
čítaj viac

Infografika: Sprievodca YurBuds pre ženy

Dnes uzavierame posledný diel infografík na športové slúchadla. Tentoraz sa zameriame na ženy - športovkyne. Vieme, že ženy sa líšia fyzicky od mužov. A nie sú to len proporcie viditeľné na prvý pohľad, ale aj odlišná stavba ucha. Samotné zvukovody majú o niečo menšie a je tomu potrebné aj upraviť slúchadla. Preto značka YurBuds farebne (vyslovene žensky) odlišuje tieto slúchadla. Ak sa náhodou nájdu ženy s väčším zvukovodom, kľudne môžu siahnúť po mužskej verzii, kde sa nachádzajú univerzálnejšie farby a rozobrali sme si ich v predchádzajúcej infografike.
čítaj viac

Infografika: Sprievodca YurBuds pre muža/uni

V predchádzajúcej infografike sme si všeobecne urobili prehľad o športových slúchadlach zn. Yurbuds. Hlavne sa dozviete že orientácia v modelových radách je úplne jednoduchá a prehľadná a mnoho výrobcov by si mohlo brať príklad z takéhoto označovania. V dnešnej časti si predstavíme slúchadla predovšetkým určených pre mužov. Nie je to o tom, žeby sme chceli ženy diskriminovať. Prečo tomu tak je, sa dozviete až v ďalšej časti. Poďme teda ďalej.
čítaj viac